+38 050 330 9042

Поставщик минерального сырья в Украине

Сплата за товар здійснюється виключно на розрахунковий рахунок нашої компанії. Ви можете сплатити за товар через відділення банків, через термінали чи за допомогою інтернет-банкінгу, перерахувавши вартість товару на наш розрахунковий рахунок.

Забрати оплачений товар можливо декількома способами:

  • Самовивіз зі складу за адресою м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 28 (заїзд з вул. Академіка Білецького, 27) , склад № 1.  Розклад роботи складу: Пн-Чт: з 8:30 до 17:30, Пт: с 8:30 до 16:30. Сб,Нд: вихідний.
  • Ми можемо організувати доставку по Київу та Київській області машинами 1,5 т. и 5 т. – вартість оговорюється окремо, в залежності від віддаленості від нашего складу.
  • По території України можлива організація доставки вантажів вагою 10т. и 20т.
  • Доставка по Україні також можлива за допомогою кур’єрський служб (САТ, Нова Пошта, Нічний експрес, Ін-Тайм, Міст-Експрес).

Відправлення товарів через кур’єрські служби здійснюється наступним чином: 

  • Ви робите замовлення через сайт, електронну пошту, по телефону.
  • Отримуєте від нас рахунок по електроній почте, через смс-повідомлення чи по факсу з усіма реквізитами для оплати.
  • Після оплати, повідомляєте нам всі необхідні данні для відправлення. Зверніть увагу! – заявки на відправлення товарів кур’єрськими поштами прийнимаються до 12:00 (якщо потрібно день в день).
  • З усіма кур’єрськими службами ми працюємо за схемою “дверь-дверь”, “дверь-склад”, тобто ми викликаємо кур’єра до нас на склад.
  • Після відправлення ви отримаєте смс-повідомлення з номером декларації.

Основні правила відправлення та отримання замовлень


Наші обов’язки

Ми зобов’язуємось перевірити товар перед його відправленням та зробити йому якісне, надійне упакування для попередження пошкоджень при транспортуванні. Кожне замовлення ретельно упаковується та передається службам доставки готовим до відправлення.

Обов’язки покупця

Покупець зобов’язан перевірити стан упаковки при отриманні, та у випадку наявності ушкоджень звернутися до перевізника чи кур’єра; якщо виникають сумніви щодо ваги, потрібно перевірити її одразу при отриманні на вантажних вагах транспортної компанії (кур’єрської служби).

Відповідальність

Ми не несемо відповідальності за вартість доставки кур’єрськими службами, цілістність товару, а також за пошкодження товару, що отримані при транспортуванні після його передачі службам доставки .

Вартість упаковки

Упаковка товарів здійснюється бескоштовно, окрім замовлень, що потребують додаткову упаковку у вигляді дерев’яних піддонів. У таких випадках вартість погоджується окремо та сплачується покупцем додатково.

Top