+38 050 330 9042

Поставщик минерального сырья в Украине

Слюда, микрослюда

Молотая слюда как наполнитель придаст декоративным краскам и штукатуркам перламутровый блеск.

Купить

Мраморный кальцит, микрокальцит

(иногда называемый мраморной пудрой или мукой) по химическому составу представляет собой углекислый кальций CaCO3.

Купить

Мраморная галька

Мраморная галька в качестве наполнителя для изделий из акриловых и  полиэфирных смол, а также для напольных покрытий “каменный ковер”

Купить

Кварцевый песок

Кварцевый песок используется в следующих сферах промышленности:для производства сухих строительных смесей для производства фактурных и фасадных штукатурок для производства полимерных напольных покрытий, для мозаичных полов для производства литьевовго камня в стекольной и керамической промышленности и др.

Купить

Цветной кальцит

Цветной мраморный кальцит (молотый цветной мрамор) размером 0-0,7 мм для cтруктурных штукатурок (полимерных и минеральных), цветных замазок и затирок….

Наші переваги

Продукція високої якості

На сьогоднішній день головною нашою відмінністю від конкурентів є орієнтація на роботу з продукцією тільки найвищої якості.

Зручне розташування

Зручне розташування складу в м. Києві (поблизу кільцевої дороги) допомагає економити час та транспортні витрати наших клієнтів.

Лабораторні дослідження

Ми готові надіслати вам зразки наших товарів щоб ви могли провести необхідні перевірки якості безпосередньо у ваших лабораторіях на виробництві.

Індивідуальна цінова політика

Для наших постійних клієнтів ми формуємо індивідуальну цінову політику, та підбираємо зручний порядок розрахунків.

РЕАЛ-1 це:

20 років
стабільної роботи

100 тис.тон
реалізованої сировини

більше ніж 1 тис.
постійних покупців

Останні статті 

Виставка квітів в Києві в День Незалежності

Дню незалежності України 2012 року була присвячена 57 виставка квітів, яка проходила на Співочому полі Печерського ландшафтного заповідника м. Києва. Квітникарі висадили на схилах парку понад 300 тисяч різноманітних рослин. У

Read more

Гнейс – використання в ландшафті

Камінь Гнейс – виглядає як кора дерев, через що отримав другу назву "кам'яна кора". Однак, гнейс зберігає свої декоративні та фізичні властивості протягом багатьох років, на відміну віж натуральної кори. Гнейс має

Read more

Контакти відділу продажів 


тел.+38 044 522 9070
моб.+38 050 330 9042
e-mail: office@real1.com.ua

Оплата та доставка 

Ми зобов’язуємось перевірити товар перед надсиланням та якісно запакувати його для запобігання пошкоджень при транспортуванні. Кожне замовлення ретельно запаковується та передається кур’єрськім службам готове до відправлення. Пакування товарів проводиться безкоштовно, окрім замовлень, що потребують додаткового пакування у вигляді дерев’яних палет. У таких випадках вартість погоджується окремо, та додатково сплачується покупцем.

Top