+38 050 330 9042

Поставщик минерального сырья в Украине

Компанія “РЕАЛ-1″ була заснована у 1997 році

З тих пір і по сьогоднішній день головною нашою відмінністю від конкурентів є орієнтація на роботу з продукцією тільки найвищої якості. У деяких групах товарів українська сировина не може конкурувати за якістю з іноземним аналогами (або ж в Україні просто немає таких родовищ), саме тому ми є партнерами зарубіжних виробників, надаючи високоякісну сировину у всіх товарних групах. Якість реалізованої нами сировини залишається стабільно високою, тому що зберігання і відвантаження здійснюється з механізованого опалювального складу, що має залізничні під’їзні шляхи і автомобільну рампу.
Якщо ви не впевнені, що наша сировина задовольнить ваші запити, ми готові вислати зразки наших товарів і ви зможете зробити необхідні перевірки якості безпосередньо в ваших лабораторіях. Наша компанія завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його специфіку та потреби. Якщо ви не знайдете потрібний для вашого виробництва наповнювач, ми готові обговорити з вами можливість його поставки в Україну.
При постійній співпраці ми формуємо індивідуальну політику цін, і підбираємо зручний вам порядок оплати.
За час свого існування компанія “РЕАЛ-1” зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер. Ми щиро сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво

РЕАЛ-1 это:

Надійність 100%

Професіоналізм 90%

До нас приходять за рекоменацією 70% клієнтів

До нас повертаються 95% покупців

Фотогалерея

Відгуки

Компанія РЕАЛ-1 пропонує кращу за якістю сировину (мінеральні наповнювачі) в Україні

/ ФОП Іваненко

Top